KONGRE KAYIT SAYFASI

Tüm Yüz Gençleştirme Kongresi 23-24 Ocak 2021
  • 1
    Kongre Kayıt
  • 2
    Onay - Ödeme
  • 3
    Bilgilendirme

Kayıt olmakla "kullanıcı sözleşmesi" ni kabul etmiş sayılacaksınız.

Online Kongre Sisteminde yandaki kayıt formunu doldurup sisteme üye olmanız gerekmektedir formunuz bize ulaştıktan sonra kayıt olduğunuz E-Posta adresinize üyelik başvurunuzun alındığına dair bir mail alacaksınız. Yetkili kayıt personellerimiz ödemenizi kontrol edip sisteme giriş yetkinizi verdikten sonra Online Kongre Sistemine giriş yapabilirsiniz.

Kayıt İşlemleri sonrasında; online kongre sisteminde ulaşamadığınız bir alan bulunmayacaktır. Bilimsel program üzerindeki toplantıya giriş linkleri, online kongremize katılan sponsor firmalarımızın firma yetkilileri ve diğer katılımcılarımız ile buluşacağınız interaktif alanlar sizlere açık hale gelecektir.

Sisteme giriş yaptığınızda başka birisi tarafından bilgileriniz ele geçirilmiş olsa bile giriş yapılması mümkün olmayacaktır. Her üyeliğin aynı anda sadece bir bağlantı yetkisi vardır eğer bilgilerinizin başkası tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız kayıt personelimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sisteme giriş yaptığınız e-posta adresinde bir değişiklik yapmak isterseniz kayıt personellerimiz veya teknik destek ekibimiz size yardımcı olabilir. Teknik destek telefon numaramız 05438485936 dır. Diğer kayıt bilgilerinizi sistemin en üst sağ köşesindeki Bilgilerim bölümünden güncelleyebilirsiniz.